Novinky

Nový ceník
Od 1.9.2018 bude platit nový ceník našich služeb. Více informací v sekci ceník. Na nový školní rok máme poslení volná místa. V případě zájmu nás kontaktujte.  
Den otevřených dveří
Dne 19.9.2018 od 15:00 do 17:00 proběhne v naší školce DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ. Přijďte se na naší školu podívat a informovat se případně si jen pohrát s dětmi. Těšíme se na Vás...   Tým školičky Bubáček

Jídelníček

Jídelníček na aktuální měsíc si můžete prohlednout zde, v sekci aktuální jídelníček

Partneři

beemum

fitmami

NÁŠ TÝM

Eva:

EvaPaní učitelka Eva je také ředitelkou školky Bubáček. Vystudovala pedagogickou školu na Slovensku a pracovala jako vychovatelka v mateřské školce. V Praze absolvovala akreditaci jako profesionální chůva. Je babičkou dvou holčiček. Práce ji moc baví a děti ji mají rádi. Jejím přáním je, aby život v miniškolce Bubáček byl pestrý a vyzařoval rodinnou atmosférou. Chce, aby byly Vaše děti spokojené, šťastné a nechtělo se jim domů. Pani učitelka Eva u nás vede výtvarný kroužek.

Lucie:

lucia thmStará se o denní režim, docházku a chod školky Bubáček. Vystudovala vysokou ekonomickou školu a několik let podnikala. Má dvě dcery, které jsou jejím koníčkem. Jejím zájmem je, aby si děti den ve školce co nejvíce užily, snaží se je v ničem neomezovat a do ničeho nutit. Miluje hudbu mnoha žánrů a taky působila v hudební skupině. Ve školce vede hudební kroužek.

Simona:

simonaSimona je aktivní a veselá osoba, ráda ze účastní nejrůznějších her a soutěží. Má zkušenosti jako učitelka ve státní tak i soukromé školce. Mezi její záliby patří, zpěv, tanec a malování. Zajímá se o dětskou psychologii i pedagogiku. Je to dvojnásobná, hrdá maminka. Budu se strat o to, aby zde byly děti a personál spokojeni a všichni jsme se do školky rádi vraceli.