Novinky

Nový ceník
Od 1.9.2018 bude platit nový ceník našich služeb. Více informací v sekci ceník. Na nový školní rok máme poslení volná místa. V případě zájmu nás kontaktujte.  

Jídelníček

Jídelníček na aktuální měsíc si můžete prohlednout zde, v sekci aktuální jídelníček

Partneři

beemum

fitmami

NÁŠ TÝM

Eva:

EvaPaní učitelka Eva je také ředitelkou školky Bubáček. Vystudovala pedagogickou školu na Slovensku a pracovala jako vychovatelka v mateřské školce. V Praze absolvovala akreditaci jako profesionální chůva. Je babičkou dvou holčiček. Práce ji moc baví a děti ji mají rádi. Jejím přáním je, aby život v miniškolce Bubáček byl pestrý a vyzařoval rodinnou atmosférou. Chce, aby byly Vaše děti spokojené, šťastné a nechtělo se jim domů. Pani učitelka Eva u nás vede výtvarný kroužek.

Lucie:

lucia thmStará se o denní režim, docházku a chod školky Bubáček. Vystudovala vysokou ekonomickou školu a několik let podnikala. Má dvě dcery a syna. Děti jsou jejím koníčkem. Jejím zájmem je, aby si děti den ve školce co nejvíce užily, snaží se je v ničem neomezovat a do ničeho nutit. Miluje hudbu mnoha žánrů a taky působila v hudební skupině. Ve školce vede hudební kroužek.

Natálie:

IMG 20190902 WA0002Natálka je zdravotní sestra. Je to aktivní a veselá osoba, ráda ze účastní nejrůznějších her a soutěží. Mezi její záliby patří sport. Je to dvojnásobná, hrdá maminka. Budu se strat o to, aby zde byly děti a personál spokojeni a všichni jsme se do školky rádi vraceli.

Lucie:

IMG 20190903 WA0009Lucka chtěla již od dětství pracovat s dětmi. Má zkušenosti jako učitelka ve státní tak i soukromé školce. Na mateřské dovolené s dcerou vedla cvičení pro děti a proto vede u nás ve školce pohybové aktivity. Splnil se mi sen a jsem ráda, že můžu pracovat právě v této školičce.